0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran Azadegan League
Khoosheh Talai
۰
۰
Rayka Babol FC
inprogress
۱۹:۰۰
Machine Sazi FC
۰
۰
Malavan
inprogress
۱۹:۰۰
Mes Shahr-e Babak
۰
۰
FC Vista Turbine
inprogress
۱۹:۰۰
Kheybar Khorramabad
۰
۰
Qashqai Shiraz
inprogress
۱۹:۰۰
Saipa
۰
۰
Arman Gohar
inprogress
۱۹:۰۰
Esteghlal Molasani
-
-
Shahin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
-
-
Esteghlal Khuzestan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Shahrdari Hamedan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Shahrdari Astara
۰
۰
Mes Kerman FC
inprogress
۱۹:۰۰
  Colombia Primera B
Tigres FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Chico
۳
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Oriente Petrolero
۱
۱۰
Fluminense RJ
Finished
۰۵:۰۰
Junior
۰
۴
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۰
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۳۰
Corinthians Paulista
۱
۱
Always Ready
Finished
۰۴:۳۰
  Iceland Iceland Cup
Breidablik Kopavogur
۶
۲
Valur Reykjavik
Finished
۰۰:۱۵
  Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۱۵:۰۰
  Malaysia Premier League
Johor Darul Takzim II
۳
۲
Selangor FC II
Finished
۱۶:۴۵
Kelantan FA
۰
۰
Kelantan United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kuching FA
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۰۰
  Venezuela Primera Division
CD Hermanos Colmenares
۰
۲
Zulia FC
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Lara
۱
۰
Carabobo FC
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۰
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Mt Druitt Town Rangers
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۳
Northbridge FC Bulls
Finished
۱۴:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group B
Libertad Asuncion
۴
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۵
۱
Caracas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Nepal C Division
Jhapa FC
۳
۱
Khalibari Youth FC
Finished
۱۱:۳۰
Swoyambhu Club
۱
۳
Planning Boys United
Finished
۱۴:۴۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Mahabir Club
Finished
۰۸:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Surfers Paradise
۲
۱
Magic United TFA
Finished
۱۴:۴۵
Souths United
۵
۰
Virginia United
Finished
۱۵:۱۵
  Uzbekistan Super League
Navbahor
۰
۰
Lokomotiv Tashkent FK
inprogress
۱۸:۳۰
Olmaliq AGMK
۲
۱
Neftchi Fargona
inprogress
۱۸:۳۰
  Fiji Cup
Ba FC
۱
۱
Nadroga
Finished
۱۱:۰۰
Labasa
۱
۲
Lautoka
Finished
۰۶:۳۰
Nadi
۲
۲
Rewa FC
Finished
۰۸:۳۰
Suva
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Daejeon Korail
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group B
FBC Melgar Arequipa
۳
۱
Cuiaba
Finished
۰۲:۴۵
Racing Club
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۲:۴۵
  Azerbaijan Azerbaijan Cup
FK Qarabag
-
-
FK Zira
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bangladesh Championship League
Fortis Limited
۲
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۴:۳۰
Nofel Sporting Club
۱
۱
Dhaka Wanderers Club
Finished
۱۶:۴۵
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۰
۱
Box Hill United
Finished
۱۵:۰۰
  World Friendly International Matches
Thailand
۱
۰
Turkmenistan
Finished
۱۵:۰۰
Malaysia
۳
۰
Brunei Darussalam
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Ituano SP
۰
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۵:۰۰
CR Vasco da Gama RJ
۲
۰
Brusque
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Karvina U19
۲
۰
Hradec Kralove U19
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Pascoe Vale SC
۷
۰
Northcote City
Finished
۱۴:۴۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۰
۰
Logan Lightning
Cancelled
۱۴:۰۰
  Poland IV Liga
Arka Gdynia II
۳
۲
Lechia Gdansk II
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women - 80 Mins Play
Sao Paulo U20 (W)
۲
۱
Minas Brasilia DF U20 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Santos FC U20 (W)
۰
۱
Gremio RS U20 (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Romania U19 League
Dinamo Bucharest U19
۰
۳
FC Farul Constanta U19
Finished
۱۶:۰۰
Universitatea Cluj U19
۰
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۴
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۸
۲
Geylang United FC
Finished
۱۶:۱۵
  Australia FNT Darwin Premier League
Darwin Hearts
۰
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya National Super League
Dandora Love
۱
۵
Migori Youth
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Sharjah SC U21
۰
۰
Al Ain U21
inprogress
۱۸:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
۰
۰
Baniyas SC U21
inprogress
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
۰
۱
Emirates Club RAK U21
inprogress
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
۴
۰
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
inprogress
۱۸:۴۵
  Australia NPL South Australia
Campbelltown City
۰
۲
Adelaide City
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Oakleigh Cannons U21
۴
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۲
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۱
۱
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL League Two
West Chester United
۲
۰
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۴:۰۰
Brazos Valley
۸
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۵:۰۰
  Cameroon Elite One
PWD Bamenda
۰
۲
New Star de Douala
inprogress
۱۷:۳۰
Stade Renard
۱
۰
Tonnerre Yaounde
inprogress
۱۷:۳۰
Cotonsport de Garoua
۰
۰
Yafoot FC (Yaounde FC II)
inprogress
۱۹:۰۰
Colombe du Dja et Lobo
۰
۰
Panthere de Nde
inprogress
۱۹:۰۰
Renaissance FC de Ngoumou
۰
۰
Union de Loum
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bamboutos
۰
۰
Avion Academy
inprogress
۱۹:۰۰
Racing de Bafoussam
۰
۰
APEJES FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Dragon FC Yaounde
۰
۰
Eding Sport FC
inprogress
۱۹:۰۰
Union Sportive de Douala
-
-
Canon Sportif de Yaounde
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yong Sp. Academy
-
-
AS Fortuna de Mfou
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFTA
-
-
Fovu de Baham
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States NPSL
Irving City
۲
۱
FC Brownsville
Finished
۰۵:۰۰
  Vietnam 2. Division
Quang Nam II
۲
۰
Kon Tum
Finished
۱۳:۰۰
Tien Giang FC
۱
۳
Dong Thap
Finished
۱۵:۳۰
Ho Chi Minh City II
۰
۲
Binh Thuan
Finished
۱۳:۰۰
Hoa Binh
۲
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۱
۲
Druk Lhayul FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL South Australia Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۰
۳
Metro United (W)
Finished
۱۵:۱۵
Salisbury Inter (W)
۹
۱
Fulham United (W)
Finished
۱۵:۱۵
Modbury Vista (W)
۱
۳
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۱۵
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۰
۰
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۸:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۰
۰
Saburtalo
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
inprogress
۱۷:۳۰
Atletica Portuguesa RJ U20
۰
۲
Fluminense U20
inprogress
۱۷:۳۰
Portuguesa Desportos U20
۰
۱
Fluminense RJ U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Croatia U19 League
Orijent 1919 U19
۱
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۳
Sunshine Coast FC
Finished
۱۵:۰۰
  India Chennai Senior Division
AGORC Chennai
۲
۲
Indian Bank
Finished
۱۵:۰۰
Hindustan Eagles
۰
۳
Chennai Customs
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Richmond SC
۱
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۵:۰۰
  Panama First Division Women
Alianza FC (W)
۰
۶
SD Atletico Nacional (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۱
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۴:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۰
۰
Virginia United SC (W)
inprogress
۱۳:۴۵
Moreton Bay United (W)
۱
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Youth Queensland
Caboolture FC U23
۱
۴
Sunshine Coast U23
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Pascoe Vale U21
۱
۲
Northcote City SC U21
Finished
۱۲:۴۵
  Ecuador Liga Pro Serie B
America de Quito
۰
۰
Olmedo
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۰
۱
CSD Comunicaciones
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۲:۰۰
  Serbia U19 League
Mladost Lucani U19
۱
۱
IMT Novi Beograd U19
Finished
۱۳:۳۰
  Egypt Division 2
Al Marekh
۰
۰
El Terasanah
inprogress
۱۸:۳۰
El Dakhleya
۰
۰
Telecom Egypt SC
inprogress
۱۸:۳۰
Banha
۰
۰
El Sekka El Hadid SC
inprogress
۱۸:۳۰
Al Nasr Cairo
۰
۱
Wady Degla
inprogress
۱۸:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Bur Fouad
inprogress
۱۸:۳۰
El Entag El Harby
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۱۸:۳۰
Petrojet
۰
۰
Belbeis FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Radnik Sesvete
-
-
NK Jarun
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Georgia National League 2
FC Rustavi
۱
۰
Fc Merani Tbilisi
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia South Australia State League 2
Salisbury United
۴
۱
Modbury Vista
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Paksi U19
۲
۱
Gyirmot SE U19
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria U19 League
ES Ben Aknoun U19
۲
۱
MO Bejaia U19
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia 2nd League
Selenge FC
۴
۲
Kharaatsai
Finished
۱۴:۰۰
  India Delhi Senior Division
CISF
۴
۱
Frontier FC
Finished
۰۸:۳۰
Bangadarshan
۱
۴
Delhi Tigers
Finished
۱۳:۳۰
Delhi Young Boys
۲
۰
Victory FC
Finished
۱۵:۴۵
  Romania Liga III, Seria 4
FC Arges II
۸
۲
Dinamo Bucharest II
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 2
Himik Dzerzhinsk
۰
۴
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۰
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۵:۰۰
The Gap
۰
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۵:۰۰
  Belarus Reserve League
FC Minsk Reserves
۷
۱
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Iraq U23
۱
۰
Iran U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga
Mamry Gizycko
-
-
Jagiellonia Bialystok II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید